Bratislava 20. októbra 2018 (HSO/Foto: Viktor Béreš)
 
PKO bolo vedením Bratislavy  odovzdané J&T a teraz nemáme nič. Odstrihnúť záujmové skupiny  môže dosiahnuť iba  človek, ktorý nemá nič spoločné so žiadnou finančnou skupinou ani sponzora za chrbtom. To presne ponúkam, teda normálny chod Bratislavy a spoluprácu so starostami a poslancami

Na snímke Viktor Béreš, kandidát na primátora Bratislavy

Po druhé, primátor nemá byť len byrokratickým správcom peňazí, ale vykonať  pokrokové činy, aby sa o tom hovorilo aj o 100 rokov. Čo si všimneme v iných svetových metropolách ? Sú to výnimočné stavby a úžasná dopravná infraštruktúra.
V Ríme si všimneme Koloseum a Aquadukt, vo Viedni Hofburg či U-Bahn/metro. Aj v Bratislave by mala vyspelá generácia zanechať niečo technicky výnimočné pre ďalšie generácie a tým niečím by malo byť metro.
Mali by sme byť ambicióznejší aj v nápadoch a nie sa  iba tváriť, že obyčajná električka je wau. Kam sme to upadli, ak poniektorí reagujú, že stále lepšie ako na Východe.
Potrebujeme za sebou zanechať niečo výnimočné, veľké a využiť výdobytky vedy a techniky. Byť lídrom. Preto presadzujem metro a posunieme tak Bratislavu medzi skutočné metropoly sveta.
Redakciu informoval Viktor Béreš, kandidát na primátora Bratislavy za stranu  NAJ a Stranu mladých ľudí
 
Príspevok Béreš: Bratislava sa potrebuje oslobodiť od finančných skupín zobrazený najskôr Hlavné správy.