Bratislava 28. februára 2019 (HSP/Foto:NAJ)
 
Čo potrebujeme v európskom parlamente hájiť, za čo bojovať a čo podporiť, aby Slovensko ako člen EÚ bolo rozvíjajúcou sa krajinou s reálnym životným štandardom, bezpečným prostredím, čistou prírodou, spokojnou rodinou a zdravou generáciou? Generáciou, ktorá odovzdá štafetu pre trvalý rozvoj Slovenska, krajiny, ktorá je naším domovom

Na snímke kandidáti strany NAJ

Je miestom, kde sme sa narodili a kde sa stále vraciame. Je miestom, kde odpočívajú naši predkovia. Nesmieme zabudnúť, čo pre nás urobili. Pripomeňme si, ako žili a chránili to, čo sami zdedili, aby napokon zveľadili a odovzdali nám to, čo si nikdy nevzali do hrobu. Lebo ich miesto zaplníme my a po nás tí, ktorých vychováme.
V Európskom parlamente budem “bojovať ” za naše hodnoty, za našu prítomnosť a budúcnosť. Za naše Slovensko, ktoré je rodiskom talentovaných, šikovných a pracovitých ľudí, čo túžia žiť doma so svojimi rodinami, chcú mať veľa detí, priateľov, prácu, ktorá ich napĺňa, a pocit, že život má zmysel, pretože naše Slovensko je pre nás všetkých stredom celého sveta.
V Európskom parlamente budem hájiť a podporovať Slovensko kvalifikovanými návrhmi a správnym rozhodnutím v hlasovaní! V pre nás dôležitom hlasovaní, ktorého výsledkom sú veľké zmeny v medzinárodnom obchode, bezpečnosti krajín, zdravotných otázkach, hospodárskej, potravinovej politike, školstve či kultúre, budem hájiť záujem Slovenska, našich detí, našej krajiny, našich lesov, našej vody, nášho vzduchu, našej krásnej reči, našich krásnych dievčat, žien a matiek, našich rodičov a našich predkov.
Čas beží neúprosne a raz nám naši potomkovia položia mnoho otázok… V Európskom parlamente budem hájiť, podporovať a bojovať za naše Slovensko, aby sme sa raz nemuseli hanbiť, červenať či nedajbože aj plakať! Preto kandidujem za poslanca do Európskeho parlamentu.
 
Príspevok Bálint: Prečo kandidujem za poslanca do Európskeho parlamentu? zobrazený najskôr Hlavné správy.