Bratislava 13. novembra 2018 (TK KBS/HSP/Foto: TASR- Marko Erd)
 
Štúdio Rádio Mária Slovensko v Bratislave dnes navštívil bratislavský arcibiskup metropolita Mons. Stanislav Zvolenský. Informoval o tom programový riaditeľ, kňaz Martin Jarábek, ktorý v čase návštevy vysielal jednu zo svojich katechéz internetového rádia

Na snímke arcibiskup Stanislav Zvolenský

“Bola to prvá neformálna návšteva otca arcibiskupa v našom rádiu, spoločne sme mu zablahoželali k dnešnému sviatku, večer budeme naživo vysielať z našej kaplnky svätú omšu obetovanú za neho,” uviedol.
Internetové Rádio Mária Slovensko je k dispozícii od začiatku októbra www.radiomaria.sk a cez mobilné aplikácie. Je súčasťou Svetovej rodiny Rádio Mária, ktorá má rozhlasové stanice vo viac ako 70-tich krajinách sveta.
“Rádio Mária vždy prichádza do krajiny na pozvanie miestneho biskupa. Arcibiskup vyjadril radosť z našich priestorov, páčila sa mu uvoľnená a radostná práca dobrovoľníkov pri nahrávaní rozhovoru. Rozprávali sme o projekte a realizácii novej kaplnky, ktorá bude v budúcnosti slúžiť najmä na živé prenosy modlitieb dobrovoľníkov a bude srdcom celého rádia. Tešíme sa, že si otec arcibiskup uprostred plného programu našiel čas na návštevu,” povedal TK KBS Martin Jarábek. Bližšie informácie o rádiu je možné nájsť na stránke www.radiomaria.sk.
 
Príspevok Arcibiskup Zvolenský navštívil internetové štúdio Rádio Mária Slovensko zobrazený najskôr Hlavné správy.