Bratislava 14. marca 2018 (HSP/Foto:youtube)

Pred pár dňami sme preniesli článok (viac TU) v ktorom bývalý člen disentu a zástupca šéfredaktora denníka KDH Slovenský denník Anton Selecký, vyrozprával ako pred voľbami v roku 1992 ktoré rozhodovali o vzniku samostatného Slovenska útočili na Vladimíra Mečiara a jeho HZDS aj za pomoci zahraničných tajných služieb.

Záber z videa

Selecký po úspechu videa pokladal za dôležité ešte niektoré veci dovysvetliť, k čomu natočil ďalšie video v ktorom hovorí:
Vrátil by som sa trochu dozadu. Ako viete, tak som do roku 1989 pôsobil v disidentskom prostredí a robil som spravodajskú službu pre západné rozhlasové stanice, takže trochu viem ako to v tých tajných službách chodilo. Čo sa týka mŕtvych, tak takých som mal okolo seba aj ja. Boli to dvaja kňazi, moji priatelia. Jeden sa volal Jaroslav Rusnák a druhý  Přemysl Coufal. Ďalším mŕtvym je novinár Marcel Samuhel, ktorý sa pustil do vyšetrovania vraždy Coufala. Samuhel zmizol v roku 1993 a do dnešných dní je nezvestný.
Vráťme sa ale k inkriminovanému letáku. Mnohí sa pýtate, prečo som sa zrazu spamätal, keďže som vtedy bušil do Vladimíra Mečiara. Mne sa otvorili oči práve pri tom, čo som vám už minule spomenul a to pri tom letáku a vete na ňom „ teraz chce rozbiť spoločný štát a tak ohroziť Slovensko“. To bola tá podprahová informácia, ktorá sa mala dostať do hlavy slovenského voliča.
V tej dobe prebehli v Británii voľby ktoré vyhrali labouristi s nejakou novovymyslenou kampaňou, ktorá sa volala negatívna kampaň. MI6 chcela presne to použiť aj na Slovensku. Tak preto som to odmietol, lebo som videl, že na Slovensku toto nezafunguje.
Predstavte si, keď som dostal do ruky tento leták, mohol som povedať chlapcom z MI6, počúvajte ja tento leták uverejním pod palcovým titulkom – “Toto je práca britskej tajnej služby MI6“. Myslíte si, že by som sa dožil rána?
Ak by som toto povedal a nedožil sa toho rána, čo by nastalo? Selecký by sa stal národným hrdinom, – zabil ho Mečiar, pretože som bušil do neho a podpisoval všetky materiáli čo šli proti Mečiarovi. Nastal by pohyb v uliciach, boli by pochody, moja žena by vystupovala ako mučeníčka. Mečiar by išiel s preferenciami dole a voľby by nevyhral. To znamená, že samostatné Slovensko by v roku 1993 nevzniklo.
Takže toľko na doplnenie informácií na ktoré sa pýtate, aby ste si to vedeli bližšie predstaviť. Táto situácia sa opakuje a hrá sa tu jeden veľký politický šach. Hrá sa tu o naše Slovensko, ktoré je stále v nejakom hľadáčiku niekoho, kto by tu rád panoval, kto by nás rád používal a kto by nás zakomponoval do svojho globalistického plánu. Preto taká moja rada na záver. Modlite sa za toho, koho volíte, nevoľte neznámych ľudí, lebo toto je taká zbraň ktorou sa podrýva demokracia. Pretože Slovensko nebolo stvorené ani pre oligarchov, ani pre Sorosa, ale pre vás. A preto boh ochraňuj Slovensko.