43-ročná Kate Beckinsale prišla v šatách Pamella Roland. Hladké čierne šaty mali dekolt zdobený pierkami, čím vytvárali zaujímavú efekt. Herečka zvolila jednoduchý účes, vlasy sčesané dozadu a dvoma spustenými prameňmi pri tvári. Jemná Angličanka opäť predviedla hladkú tvár bez vrások, ktorú ukazuje na červených kobercoch už pár mesiacov.

Kate Beckinsale počas udeľovania Spirit Awards v Santa Monica.Kate Beckinsale počas udeľovania Spirit Awards v Santa Monica.
Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Na minidĺžku značky Chanel zasa stavila herečka Naomie Harris (40), vďaka čomu predviedla pred fotografmi štíhle nohy. Zvolila prirodzenosť, husté vlasy jej padali na plecia a jej šperkom boli diamantové náušnice a prstene.

Naomie Harris počas udeľovania Spirit Awards v Santa Monica.Naomie Harris počas udeľovania Spirit Awards v Santa Monica.
Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Ďalšia hviezda, Kerry Washington (40), zasa prišla v čiernych šatách značky Prada, s hlbokým výstrihom na chrbte a výrazne zdobeným dekoltom. Seriálová hviezda zvolila čierno-bielu farebnú konbináciu, čomu pripôsobila aj farbu sandálikov a dokonca aj laku na nechty.

Kerry Washington počas udeľovania Spirit Awards v Santa Monica.Kerry Washington počas udeľovania Spirit Awards v Santa Monica.
Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Ďalšie dámy počas udeľovania Independent Spirit Awardssi pozrite v galérii.