Po desaťročnom vzťahu sa rozišiel sa zo snúbenicou a dnes je kvôli nemu bezdomovec. „Nikdy som nebol viac na dne. Na horšom mieste ako teraz už byť nemôžem,“ cituje denník Mirror slová dnes 58-ročnej legendy.

Mladým možno jeho meno veľa nehovorí, no rodák z Camberwellu odohral za Anglicko 86 zápasov. Bol to rýchly, odolný hráč so skvelým citom pre loptu, na ktorého sa dalo spoľahnúť. Svedčí o tom aj séria 156 duelov po sebe, z ktorých vynechal jediný zápas. Crystal Palace ho označil v rokoch 1977 a 1979 za hráča roka a to isté urobil Arsenal v roku 1981. O šesť rokov neskôr s ním vyhral Anglický Ligový pohár. Vo finále vo Wembley si však zahral tri razy.

Jeden z kamarátov mu nedávno ponúkol možnosť nastúpiť na protialkoholické liečenie, no Kenny odmietol. „Chcem zomrieť. Nevidím jediný dôvod, prečo by som mal žiť. Chcem zabudnúť na všetko, čo sa mi stalo. Už nevládzem viac bojovať. Chcem len jediné, nech už je koniec. Viem, že týmito slovami zraním veľa ľudí, ale musím vypadnúť. Neprestanem piť, kým ma to definitívne neodrovná,“ tvrdí Sansom, ktorý končil kariéru v roku 1994.

Bežne sa potuluje po meste, občas mu hoteliéri umožnia za pár drobných u nich prespať. „Keď si vypijem, som agresívny. Viem, že som jej ubližoval. Urobil som jej kopec zlých vecí,“ sype si Kenny popol na hlavu. Vie, čo je to byť špinavý, v depresii. „Týždeň som si neumyl zuby. Nedávno za mnou prišli policajti a chceli ma zobrať do nemocnice, no ja to nechcem. Nechajte ma tak,“ vraví muž, ktorý denne vypije 4 litre vína.