Bratislava 28. júla 2019 (HSP/Foto:TASR-SITA/AP-Pablo Martinez Monsivais)

Po oznámeného amerického prezidenta Donalda Trumpa, že obnoví federálne popravy, sa takmer všetci demokratickí prezidentskí kandidáti ponáhľali brániť práva piatich brutálnych a právoplatne odsúdených zločincov, detských vrahov

Na snímke Donald Trump

Vo štvrtok americký generálny prokurátor Viliam Barr oznámil, že budú popravení títo piati zločinci:

Daniel Lewis Lea, člen bielej supremacistickej skupiny, ktorý zavraždil trojčlennú rodinu vrátane osemročného dievčaťa. Po okradnutí a streľbe obetí pištoľou Lea zabalil hlavy obetí do plastových sáčkov, sáčky zaistillepiacou páskou, zaťažil každú obeť skalami a hodil do rieky Illinois.

Lezmond Michael dobodal na smrť 63-ročnú babičku a prinútila jej deväťročnú vnučku, aby sa posadila vedľa svojho mŕtveho tela na cestu 30 až 40 míľ. Michael potom dievčaťu dvakrát prerezal hrdlo, rozdrvil jej hlavu 20-kilovým kameňom a odrezal hlavy a ruky a obete pochoval.

Wesley Ira Purkey násilne znásilnil a zavraždil 16-ročné dievča. Potom telo rozporcovall, spálil a hodil obeť do septického rybníka. Bol okrem tohto procesu odsúdený aj za vraždu 80-ročnej ženy, invalidky, kladivom.

Alfréd Bourgeois fyzicky a emocionálne mučil, sexuálne obťažoval a potom zabil svoju dvojročnú dcéru.

Dustin Lea Honken zastrelil a zabil päť ľudí – dvoch mužov, ktorí plánovali proti nemu svedčiť a slobodnú pracujúcu matku a jej desaťročnú a šesťročnú dcéru.

Takmer všetci demokratickí prezidentskí kandidáti na rok 2020 zaútočili na prezidenta Donalda Trumpa za to, že pre týchto ohavných zločincov trest smrti žiada. V Spojených Štátoch Amerických, kde je trest smrti povolený, sa, ako už vidieť, rozbehol predvolebný boj na plné obrátky. Takými útokmi sa demokratickí kandidáti snažia získať sympatie liberálnych voličov. Sympatie konzervatívnych voličov, ktorí si neželajú nič iné, než žiť v bezpečnej krajine a byť ochránený pred brutálnymi zločincami, však takto určite nezískajú.

Andrea Lopatková

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj