Americká popová hviezda priznala výpomoc pre CIA v diskreditácii Donalda Trumpa

Kentucky 13. januára 2018 (HSP/rt.com/Foto:TASR/AP)

Americký spevák Moby (vlastným menom Richard Melville Hall) priznal v interview pre rozhlasovú stanicu WFPK (štát Kentucky) spoluprácu s agentmi CIA pri očierňovaní Donalda Trumpa ako údajného ruského agenta.
Na snímke americký spevák Moby

Moby, ktorý sa preslávil hlavne skladbou „We Are All Made of Stars“ vysvetlil, že v rámci svojich početných umeleckých turné sa zhodou okolností pred rokom ocitol vo Washingtone, kde sa spriatelil s niektorými „aktívnymi aj bývalými agentmi CIA“. „Moji priatelia zo CIA mi povedali, že prezident je ruský špión“ a požiadali ma, aby som to prezentoval na sociálnych sieťach ako svoj vlastný názor. Argumentovali tým, že moju stránku na sociálnej sieti sledujú veľké množstvo ľudí, vďaka čomu by negatívna zmienka o Trumpovi mohla vierohodne osloviť mojich fanúšikov.
Vo februári 2017 Moby skutočne zverejnil na Instagrame svoje „stanovisko“, podľa ktorého sú podozrenia z prepojenia Trumpa na Rusko „na 100% pravdivé“, pričom „Trump je od prvého dňa vydieraný ruskou vládou“.
Vo svojom vtedajšom tweete Moby dodal, že „spravodajské služby celého sveta sú zhrozené z Trumpovej nekompetentnosti a pracujú na tom, aby zverejnili informácie, ktoré nakoniec umožnia jeho impíčment. Skutočnosť, že takýto nekompetentný prezident je navyše hračkou v rukách cudzej mocnosti označil Moby za desivú.
Za svoj ideál amerického prezidenta označil americký spevák Michelle Obamovú, aj keď pripustil, že jeho túžba sa sotva niekedy naplní. Momentálne je vďačný aspoň za to, že Donald Trump sa prezentuje hlavne svojou hlúposťou a nekompetentnosťou. Podľa Mobyho je to oveľa lepšia alternatíva ako riziko, že by to bol inteligentný tyran, ktorý by dokázal udržať pod kontrolou svoje emocionálne stavy.
Gabriel Gačko

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

ZDROJ >>

Komentujte :)