Bratislava 20. decembra 2017 (HSP/Foto:Facebook-AmCham Slovakia)

Americká obchodná komora v SR (AmCham), ktorá dnes zastupuje viac ako 350 členských spoločností z 27 krajín sveta, oznamuje zmenu vo vedení organizácie. 
Logo

Jake Slegers, výkonný riaditeľ Americkej obchodnej komory v SR a Správna rada AmCham sa dohodli na prechodnom období do konca apríla 2018, počas ktorého bude vymenovaný nový výkonný riaditeľ. Správna rada sa bude snažiť o vymenovanie nového nástupcu ešte pred týmto dátumom.
Jake Slegers, výkonný riaditeľ Americkej obchodnej komory v SR hovorí: „Bolo mi cťou pôsobiť na pozícii výkonného riaditeľa AmCham viac ako 17 rokov, no rád by som sa posunul vo svojej kariére ďalej a aktívne sa venoval ďalším príležitostiam a výzvam, ktoré ma v živote ešte čakajú. Som zároveň hrdý na skutočnosť, že od roku 2001 sa AmCham rozrástol zo 117 členov na viac ako 350 členských spoločností.  Americká obchodná komora v SR sa tak skutočne stala jednou z najvplyvnejších a najuznávanejších obchodných komôr na Slovensku so silnou a stabilnou základňou, ktorá vytvára predpoklady na stabilný budúci rast.“
Todd Bradshaw, prezident Americkej obchodnej komory v SR dodáva: „Jake Slegers má ako výkonný riaditeľ Americkej obchodnej komory v SR významné zásluhy pri budovaní tejto organizácie za posledných 17 rokov. Počas tohto obdobia sa AmCham úspešne etabloval ako jedna z najaktívnejších a najvplyvnejších obchodných komôr na Slovensku, ktorej poslaním je zlepšovanie podnikateľského prostredia a posilňovanie právneho štátu na Slovensku. Jake vybudoval silnú organizáciu, ktorá je dnes rešpektovaným partnerom mnohých verejných inštitúcií pri tvorbe legislatívy a ponúka pre svojich členov široké množstvo odborných, či spoločenských podujatí.“
„V mene Správnej rady AmCham chceme úprimne poďakovať Jakeovi Slegersovi za jeho lojalitu, odhodlanie a úspechy, ktoré sú výsledkom jeho práce počas dôležitého obdobia formovania komory na Slovensku. Želáme Jakeovi veľa úspechov v jeho ďalšej kariére,“ zakončuje Todd Bradshaw, prezident Americkej obchodnej komory v SR.
Redakciu informovala Natália Spodniak z Americkej obchodnej komory v SR

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.