Americká dvojica 11 rokov chudla kvôli prvému sexu

Missouri 14. januára 2018 (HSP/Sputnik/Foto:Pixabay)

Americká dvojica, trpiaca obezitou, sa dokázala zbaviť svojej nadváhy a uskutočniť dávny sen – prvýkrát sa pomilovať. Ich príbeh vyrozprávali noviny Metro.
Ilustračné foto

Lee Sutton a Rena Kiserová zo štátu Missouri vážili spolu celkom 572 kg. Pomocou operácie sa zbavili prakticky polovice váhy, píšu noviny.
Dvojica sa zoznámila v centre pre znižovanie váhy pred 11 rokmi. Zamilovali sa do seba, ale pravidlá terapie im zakazovali sa stýkať. Sutton a Kiserová sa preto rozhodli opustiť liečbu a byť spolu. Snažili sa schudnúť samostatne, ale nepodarilo sa im to.
Počas rokov svojho vzťahu dokonca absolvovali terapiu u psychológov kvôli domácemu násiliu. Kiserová vyčítala svojmu chlapcovi, že sa nesnaží chudnúť, a on ju bil. Ale po návšteve psychológa muž sľúbil, že sa napraví.
Po operácii Sutton schudol z 324 kg na 183 kg a jeho dievča z 248 kg na 127 kg. “Predtým sme nemali ani raz sex, ale teraz máme takúto možnosť,” okomentoval výsledky operácie muž a dodal, že svoje dievča požiada o ruku, až schudnú ešte viac.

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.