Bratislava 13. júna 2019 (HSP/Foto: Jana Trellová)

Najemotívnejšia skladba na treťom sólovom albume “DRUHÁ ŠANCA” konečne dostala svoj vizuál. Skladba “Loyal”, na ktorej hosťuje americký raper Raz Simone tak zhmotňuje text našej raperky, ktorá v ňom šíri myšlienku, že šťastie blízkych je dôležitejšie ako dávať do popredia to vlastné ego

Na snímke Aless a Raz Simone

Raz Simone vlastným menom Solomon Samuel Simone je 29-ročný americký raper a songwriter, ktorému len nedávno vyšiel album “STILL LOVE” podobne ako našej slovenskej raperke Aless album “Druhá šanca”. Práve z jej albumu si vybral RAZ skladbu “Loyal”, na ktorú v Seattle natočili emotívny vizuál.

“Môj producent mi pred niekoľkými rokmi ukázal RAZa na hudobnom kanály, a vtedy som ho začala registrovať. Asi pred pol rokom som si ho našla na sociálnej sieti, kde akurát promoval svoj nový album. Po vypočutí som ho jednoducho chcela podporiť, keďže sa mi veľmi páčil, tak som ho zazdieľala na svojom instagramovom účte. On si to všimol a oslovil ma. Odvtedy sme boli v kontakte, poslala som mu svoje skladby a RAZ si vybral na feat práve môju najemotívnejšiu skladbu. Keďže som chcela byť pri zrode tejto skladby, kúpila som si letenku a išla za ním do Seattle, kde sme aj s jeho tímom natočili k tomu videoklip. Zábery ešte poprestihával náš režisér Martin Miko s vizuálmi z Afriky, kde som bola na menšej dovolenke s rodinkou, spomína raperka ALESS. Po skladbe “LOYAL” však aktúalne plánujú aj ďalšie sklaby, ktoré by mali vyustiť do spoločného projektu.

Obal albumu Druhá šanca

“A samozrejme, keď si sadnú umelci po hudobnej stránke, tak vzniknú hneď ďalšie skladby. Takže pri nahrávaní “LOYAL” vznikli ešte ďalšie tri skladby, tak sme si povedali, že spravíme si aj spoločny projekt, na ktorom teraz intenzívne pracujeme. Verím, že táto skladba sa dotkne, čo najviac ľudí, keďže je to moja srdcovka a ocenia aj RAZa, ktorý venoval tejto skladbe kvalitný a dojemný text”, uzatvára ALESS.

Redakciu informovala PR manažérka Jana Trellová.

[embedded content]

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj