Mladá herečka Tereza Kočišová, dcéra Petra Kočiša, s mamou Nelou na párty k seriálu Tajné životy 2.Mladá herečka Tereza Kočišová, dcéra Petra Kočiša, s mamou Nelou na párty k seriálu Tajné životy 2.
Autor: Profimedia

Jedna z tínedžerských hrdiniek seriálu Tajné životy dostala do vienka herecký talent od otca Petra. A čo čert nechcel, spoločne si zahrali práve v spomenutom seriáli. Na nedávnej párty pri príležitosti uvedenia druhej série, sa však potvrdilo aj jej prepojenie s mamou Nelou.

Keď sa sympatická mladá dáma postavila vedľa nej, hneď bolo jasné, že podoba je nezameniteľná. Tereza Kočišová je už takmer rovnako vysoká ako jej mama a zdedila po nej aj pôvab a nadšenie pre módu. Párty spomenutého televízneho projektu si obe dámy užili „v koži“. Nela Kočišová výberom koženkových šiat na zips, jej dcéra zase v rebelskej bundičke, ktorou doplnila nadýchanú sukňu a top nad pupok.

V Tajných životoch sa Tereza opäť vráti ako Dominika Lustigová, jedno z dvoch detí hlavnej hrdinky v podaní Zuzany Mauréry. Zaujímavosťou tiež je, že aj ďalší herecký predstaviteľ tínedžerskej postavy má v krvi umelecké gény. Ide totiž o Krištofa Zachara, syna herečky Szidi Tobias.

V prvej sérii Tajných životov si zahrala tiež Vanessa Šarköziová, známa ako potomok pôvabnej violončelistky Silvie Šarköziovej a jej manžela Ernesta z kapely Cigánski diabli.