Modelka Cindy Crawford a jej manžel Rande Gerber spoločne na ostrove St. Barts.Modelka Cindy Crawford a jej manžel Rande Gerber spoločne na ostrove St. Barts.
Autor: Profimedia

Dnes 51-ročná niekdajšia supermodelka odletela po víkendovej účasti na gala-akcii módnych cien na ostrov Svätého Bartolomeja. Ani tam sa však s celou rodinou nevyhla prítomnosti paparazzov. Crawford v bikinách vychádzajúca z mora v spoločnosti manžela však rozhodne nepatrí medzi dámy, ktoré by sa mali ostýchať vyzliecť pred objektívom. Formu, akou sa môže pochváliť, by si želala aj nejedna tridsiatnička.

Crawford s manželom Randem Gerberom a ich deti Kaia a Presley odleteli do Karibiku všetci spoločne. Ako už v nedeľu naznačili, ich rodina je veľmi súdržná a navzájom sa jej členovia vo všetkom podporujú.

Crawfordovej syn Presley si cez víkend odniesol titul Novej hviezdy modelingu na cenách Los Angeles Annual Fashion Awards. Podporila ho prítomnosťou celá rodina.

Topmodelka Cindy Crawford (druhá zľava) s manželom Rande Gerberom a ich deti - dcéry Kaia Jorden Gerber a syn Presley Walker Gerber na akcii Fashion Los Angeles Awards.Topmodelka Cindy Crawford (druhá zľava) s manželom Rande Gerberom a ich deti – dcéry Kaia Jorden Gerber a syn Presley Walker Gerber na akcii Fashion Los Angeles Awards.
Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan