27-ročná Britka Lauren Boddy sedela na toalete, vtom ju poštípal pavúk, ktorý jej do domu prešiel zo záhrady. Lauren malej červenej bodke na nohe neprikladala veľkú dôležitosť. Na druhý deň ju však pohľad na svoju končatinu poriadne vystrašil. Laurenina noha bola veľmi opuchnutá a žena pociťovala obrovskú bolesť, tak sa rozhodla ísť ihneď k lekárovi. Ten ju po ošetrení poslal domov s antibiotikami. Ako píše Čas.sk, Laurenin stav sa však aj napriek užívaniu predpísaných liekov naďalej zhoršoval.

Keď sa vrátila do nemocnice, museli ju urýchlene operovať. Po návrate domov sa rozhodla všetko poriadne upratať a vyčistiť, aby sa jej už po dome pavúky nepohybovali. Čo čert nechcel, mladú matku počas upratovania opäť poštípal rovnaký pavúk a znova sa musela podrobiť chirurgickému zákroku. Tentokrát jej však museli z chrbta pre 7-centimetrov hlbokú ranu odstrániť aj časť tetovania. 

Lauren sa teraz bojí žiť vo vlastnom dome. Strach má najmä o svoje dve deti. Medzitým totiž pavúk uštipol aj jej synčeka a jej expriateľ utŕžil štípanec priamo do semenníkov. „Desí ma to. Bojím sa, že sa vrátia. Nečakali by ste, že by sa to mohlo stať tu. V nemocnici sa ma pýtali, či som bola v nejakej cudzej krajine,“ cituje slová zúfalej ženy britský denník Daily Mail.