Rozmýšľaš nad tým, že by si začal s podnikaním, no zatiaľ si nenazbieral dostatok odvahy či čakáš na správny impulz? Podobných ľudí je aj na Slovensku mnoho, a tak sme sa rozhodli vytvoriť minisériu videí, v rámci ktorých spovedáme úspešných zakladateľov známych slovenských firiem. Nie je náhoda, že všetci naši respondenti patria medzi mladšiu generáciu, keďže našim cieľom je ukázať, že s podnikaním nemusíš čakať do tridsiatky a začať môžeš prakticky kedykoľvek.
 
Jasným dôkazom bol v pilotnom rozhovore aj Dušan Matuška stojaci za úspechom spoločnosti Octago. Dnes budeme pokračovať ďalším ambicióznym chalanom a tentokrát sa presunieme do diametrálne odlišného odvetvia, čo bude samozrejme platiť aj nabudúce. Branislav Ramšák je jeden zo štyroch zakladateľov Eyerim.sk a vyrozpráva vám svoj inšpiratívny príbeh o tom, ako sa človek občas musí uskromniť, aby následne mohol zbierať plody svojej práce a expandovať. Pridal aj zopár veľmi cenných rád pre začínajúcich a viac sa dozvieš už v samotnom videu. 
 

Vstup do biznisového prostredia si vďaka ČSOB môžeš spestriť šesťdňovou návštevou Sillicon Valley úplne zadarmo, vďaka čomu budeš mať možnosť vidieť, ako fungujú firmy obrovských rozmerov ako napríklad Facebook, Google či Tesla. Stačí si založiť študentský účet, postnúť na Instagram fotku, ako makáš a pridať hashtag #SENfrancisco. Súťaž však trvá už len pár dní, a tak odporúčame poponáhľať sa.