V každom outfite vyzerala výborne, predsa len, vo večerných šatách zažiarila najviac.

Prezident Francois Hollande v spoločnosti bristkého kráľovského páru v Paríži.Prezident Francois Hollande v spoločnosti bristkého kráľovského páru v Paríži.
Autor: Reuters

Princ William so svojou manželkou zamierili na oficiálnu návštevu Paríža. Na úvod ich pobytu sa dvojica stretla s francúzskym prezidentom Françoisom Hollandom. Na toto stretnutie prišla vojvodkyňa v tmavozelenom kabáte značky Catherine Walker, ktorého výber prispôsobila aj oslavám Dňa svätého Patrika, ktoré absolvovala tesne pred odletom do Francúzska.

Vojvodkyňa Kate (vpravo) počas oficiálnej návštevy britského veľvyslanectva v Paríži.Vojvodkyňa Kate (vpravo) počas oficiálnej návštevy britského veľvyslanectva v Paríži.
Autor: Reuters

Nasledujúce kroky britského páru smerovali na pôdu britského veľvyslanectva v Paríži, kde absolvovali oficiálny program. Kate na túto príležitosť zvolila čierne šaty Alexander McQueen s výrazným náhrdelníkom.

Britský kráľovský pár počas galavečera na britskom veľvyslanectve v Paríži.Britský kráľovský pár počas galavečera na britskom veľvyslanectve v Paríži.
Autor: Reuters

Večer už dvojica poctila svojou prítomnosťou galavečer takisto na veľvyslanectve, kde vojvodkyňa vyzerala priam étericky v šatách Jenny Packham, ktorých cena je niečo vyše 3 000 eur. Počas večera sa stretla aj s francúzskymi hercami ako Jean Reno či Audrey Tautou.