AAA AUTO ešte pred novým rokom znižuje ceny jazdeniek o 3 000 eur

Bratislava, 27. decembra 2017 (HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)

Začiatok každého nového roka je už tradične v znamení zliav a výpredajov. Výnimkou nie sú ani jazdené autá. Najväčší predajca jazdeniek na Slovensku, AAA AUTO zahájil výpredajovú akciu v predstihu a znížil ceny až o 3 000 eur u viac ako tretiny vozidiel z ponuky ešte pred začiatkom nového roka.
Na snímke generálna riaditeľka AAA AUTO Karolína Topolová

„Koniec a začiatok roka je obdobie, kedy niektorí ľudia kvôli cestám na zimné dovolenky  menia automobily za novšie. Aby sme zákazníkov v ich rozhodovaní o zmene vozidla podporili, rozhodli sme sa zlacnieť viac ako tretinu áut z našej ponuky, a to až o 3 000 eur,“ uviedla generálna riaditeľka AAA AUTO Karolína Topolová.
Celková ponuka AAA AUTO na štrnástich slovenských pobočkách je až 4 000 automobilov. V rámci prednovoročných zliav si zákazníci môžu zaobstarať napríklad Škodu Octaviu TDI z roku 2012 s automatickou prevodovkou so zľavou 2 900 eur alebo Volkswagen Tiguan 2.0 TDI z roku 2011 s náhonom všetkých štyroch kolies, navigáciou, xenónami a tempomatom so zľavou 2 800 eur  či Volkswagen Golf 1.4 TSI z roku 2009 s automatickou klimatizáciou a tempomatom so zľavou 2 900 eur. Fanúšikov SUV poteší štvorkolka Kia Sportage 2.0 CRDI z roku 2013 s automatickou klimatizáciou so zľavou 3 000 eur. Zákazníkov, ktorí preferujú zánovné automobily osloví napríklad Škoda Rapid Spaceback 1.2 TSI z roku 2015 s parkovacím asistentom, tempomatom a automatickou klimatizáciou zlacnený o 3 000 eur.
„Práve zánovné autá, ktoré charakterizuje nízky vek a nájazd kilometrov, sú v posledných rokoch stredobodom záujmu stále väčšieho množstva motoristov. Je známy fakt, že nové automobily výjazdom zo showroomu rapídne strácajú svoju hodnotu. S prvými kilometrami v prevádzke prichádzajú až o tretinu ceny. Zánovné, teda „skoro nové“ autá majú cenu až o 40 % nižšiu oproti pôvodnej a sú k dispozícii ihneď,“ vymenúva výhody zánovných áut generálna riaditeľka AAA AUTO Karolína Topolová. „S nárastom obľuby zánovných automobilov súvisí aj dobrá ekonomická situácia a veľký výber možností financovania,“ dodáva Topolová.
Redakciu informoval Matej Kubinec

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)